• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Адвоката не пустили до капітана "Бердянська"

Реклама на dsnews.ua
Окупанти не пустили адвоката Миколи Полозова в СІЗО до капітана катера ВМСУ "Бердянськ" Денису Гриценко

Про це повідомив сам Полозов, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"У СІЗО мене сьогодні так і не пустили. Документи на вступ у справу подав у приймальні ФСБ. Паралельно сьогодні ж відправлю ті ж документи поштою та через сайт ФСБ", - сказав Полозов.

Він також заявив, що у вівторок у Києві представить на обговорення міжвідомчої групи список адвокатів для захисту українських моряків, що нараховує в даний момент до півсотні людей. "Після затвердження складу команди захисту з ними будуть укладені договори. Першочерговим завданням буде, звичайно, відвідування військовополонених в СІЗО", - резюмував адвокат.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада у відповідь на збройну агресію Росії в районі Керченської протоки і захоплення українських суден та їх екіпажів підтримала президентський законопроект про введення військового положення у 10 областях на 30 діб. Воєнний стан було введено з 26 листопада.

Всі захоплені прикордонниками ФСБ РФ українські моряки були заарештовані на два місяці, до 25 січня 2019 року. 3 грудня 24 всім українським військовополоненим морякам було пред'явлено звинувачення за ч. 3 ст. 322 КК РФ ("Незаконний перетин кордону РФ").

Все про російської агресії в Азовському морі і про введення воєнного стану в Україні читайте тут

    Реклама на dsnews.ua