• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Активісти просять СБУ не пускати до України Басту, Йолку та Ірину Круг

Кримськотатарський ресурсний центр звернувся до голови Служби безпеки України Івана Баканова з листом, у якому просить заборони в’їзд в Україну для російських музикантів Василя Вакуленка (Баста), Ірини Воробйової (Круг) та Єлизавети Іванців (Ёлка), у яких в жовтні та грудні заплановані виступи у Києві, через можливі виступи артистів в окупованому Криму

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється на сайті Кримськотатарського ресурсного центру, передає "ДС".

"Просимо перевірити інформацію щодо незаконного відвідування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя громадянами Російської Федерації Іриною Воробйовою та Єлизаветою Іванців та, в разі виявлення порушень українського законодавства, застосувати обмежувальні заходи щодо них", — йдеться у листі.

КРЦ також запропонував розглянути питання застосування обмежувальних заходів щодо Василя Вакуленка (Баста), зокрема, повторно заборонити йому в’їзд на територію України, оскільки останні його візити до України в 2021 році викликали "великий суспільний резонанс".

Нагадаємо, 25 червня у Києві дав концерт російський репер "Баста" Василь Вакуленко — близько концерт-холу зібралися активісти, протестуючи проти виступу.

Як писала "ДС", 9 вересня 2017 року "Баста" був оголошений в Україні персоною нон ґрата — СБУ заборонила йому вʼїзд терміном на три роки після виступу у тимчасово окупованому Росією Криму. У вересні 2020 року Мінкульт, за поданням СБУ, виключив Василя Вакуленка з "чорного списку" осіб, що представляють загрозу національній безпеці України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua