• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Альона Тимошенко про неформальну освіту: 1-2 роки практики краще, ніж 5 років теорії

Неформальні заклади освіти забезпечують студентів необхідними практичними знаннями та все більше конкурують з традиційною освітою, сприяючи осучасненню підходів до навчання, особливо в творчих професіях

Керівник першої української кіношколи Ukrainian Film School Алена Тимошенко
Керівник першої української кіношколи Ukrainian Film School Алена Тимошенко
Реклама на dsnews.ua

Про це під час форуму "Україна 30. Освіта і наука" заявила керівниця першої української кіношколи Ukrainian Film School Альона Тимошенко.

"Творчі професії транслюють світу українську культуру, популяризують нашу країну. Тому ми повинні приділяти велику увагу розвитку цієї галузі", — зазначила вона.

Альона Тимошенко вважає, що у сучасному світі треба навчатись протягом усього життя. Українська система освіти повинна змістити акцент на практику, переглянути умови акредитації для приватних закладів та вітати здорову конкуренцію за студентів.

Наразі державні заклади освіти часто не мають матеріальної бази, аби забезпечити студентам можливість практикуватись на професійному обладнанні та в реальних умовах. Водночас саме практичні навички необхідні майбутнім спеціалістам.

"Виші часто відірвані від того, що відбувається на ринку. Вони не знають, які є тренди, які є гранти, які є можливості для студентів. Натомість, наша мета – привести студента на знімальний майданчик з перших днів навчання, а не після отримання диплому", — вважає Альона Тимошенко.

На її думку, неформальна освіта більш гнучка і націлена на результат, аніж традиційне навчання. Ukrainian Film School щороку випускає понад 800 фахівців у галузі кіновиробництва та конкурує з вищими навчальними закладами.

Студенти UFS під час навчання отримують навички, необхідні у майбутній кар’єрі: випускниця школи Алеся Романова дебютувала в головній ролі української стрічки "Віддана", Стас Верещук став сценаристом фільму "Наставник", який розповість про життя Валерія Лобановського, студенти беруть участь у пітчингах Держкіно та Українського культурного фонду, співпрацюють з Netflix.

    Реклама на dsnews.ua