• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Американський інститут кіномистецтва заснував премію імені Галини Гатчінс

Американський інститут кіномистецтва (AFI) оголосив про заснування премії імені Галини Гатчінс — операторки українського походження, яка загинула 21 жовтня на зйомках фільму "Іржа"

Галина Гатчінс
Галина Гатчінс
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні консерваторії AFI, передає "ДС".

Із закладом безпосередньо пов’язана і сама Гатчінс: вона навчалася в ньому до 2015 року. Стипендія її імені буде надаватися жінкам, які працюють у кінематографі. Зараз AFI збирає кошти на фінансування стипендії.

"Ми обіцяємо зробити все, щоб ім’я Галини Гатчінс жило в дусі всіх, хто прагне втілити свої мрії у чудово розказаних історіях", — заявили в консерваторії Американського інституту кіномистецтва.

Нагадаємо, Гатчінс померла 21 жовтня на знімальному майданчику фільму "Іржа" в Нью-Мексико. У неї влучила куля з реквізитного пістолета, з якого вистрілив актор Алек Болдвін. Також зазнав поранень режисер стрічки Джоель Соуз, який наразі перебуває в лікарні.

Болдвін пізніше прокоментував ситуацію, заявивши, що повністю співпрацює зі слідством. Він також сказав, що перебуває на зв’язку з чоловіком загиблої операторки й готовий надати її сім’ї всю необхідну допомогу.

Представник поліції округу Санта-Фе, яка здійснює розслідування смерті Гатчінс, повідомив порталу Deadline, що правоохоронці вже допитали Болдвіна й відпустили. Арештів і звинувачень у межах розслідування не здійснювали.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua