• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Загибель українки на зйомках в США: стали відомі перші деталі від свідків

Асистент режисера на зйомках фільму "Rust" Дейв Голлс був упевнений в тому, що пістолет, який він передав Алеку Болдвіну і з якого той випадково застрелив українську операторку Галину Гатчінс, не був заряджений бойовими патронами. Він дав зрозуміти актору, що зброя повністю безпечна

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленнях Associated Press, BBC, передає "ДС".

Представники слідства поділилися з журналістами першими даними, які отримали в ході вивчення обставин смерті 42-річної кінооператорки Галини Гатчінс, яка була українкою. Режисер Джоел Соуза, який стояв за Гатчінс під час зйомок, був поранений — 48-річного чоловіка госпіталізували з травмою плеча.

За даними слідства, реквізитний пістолет, з якого Алек Болдвін випадково застрелив операторку Галину на знімальному майданчику, видав йому помічник режисера Дейв Голлс. Він був упевнений в тому, що пістолет не заряджений бойовими патронами. Свідки розповіли, що той дав зрозуміти артисту, що зброя безпечна.

Помічник режисера взяв один з трьох реквізитних пістолетів, які підготував спеціаліст зі зброї (що працює на зйомках), і передав його Алеку Болдвіну. Згідно зі зібраними свідченнями, він оголосив, що пістолет не заряджений. Помічник режисера також не знав, що в зброї були бойові патрони.

У матеріалах поліції зазначено, що забруднений кров'ю одяг Болдвіна був вилучений як доказ разом з пістолетом. Іншу реквізитну зброю також забрала поліція.

63-річного актора допитали поліцейські, проте нікому не пред'явили звинувачення з приводу того, що сталося. Болдвін наразі повністю співпрацює зі слідством.

Нагадаємо, 63-річний актор Алек Болдвін випадково застрелив оператора Галину Гатчінс і важко поранив режисера Джоела Соуза. Нещасний випадок стався на зйомках вестерну "Іржа" в передмісті Санта-Фе, штат Нью-Мексико.

Згодом американський актор Алек Болдвін вперше прокоментував трагедію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua