• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Ані Лорак заявила, що в Росії отримала "любов і підтримку": чекає, коли в Україні "вибачатимуться" (ВІДЕО)

Українська співачка, яка виїхала до Росії, Ані Лорак поскаржилася на ненависть у свій бік

Ані Лорак
Ані Лорак / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це вона розповіла в інтерв'ю на російському YouTube-каналі "Алена, блин", передає "ДС".

Так, війну Росії проти рідної України співачка назвала "ситуацією". Вона також нарікала, що з 2014 року "не задовольняла" українців "своїми закликами щастя та добра".

"Мені просто зривали концерти, це було проплачено та організовано. Я зі своїми закликами щастя і добра не задовольняла, потрібно було, щоб я говорила щось інше, але я не могла цього робити, я ж артист. Я змушена була виїхати", — сказала Ані Лорак.

Також артистка додала, що поїхавши до Росії, вона отримала любов та підтримку. При цьому вона зазначила, що їй боляче читати новини, що її хочуть позбавити звань в Україні.

"Звичайно, боляче. Звичайно, мені це неприємно. Неприємно, бо Україна — у моїй душі. Я народилася там. І це ранить мене — таке ставлення", — поскаржилася співачка.

За її словами, в Україні "все одно є добрі люди".

"Я, як дитина, вірю в добро, що воно переможе. Це нестерпно розуміти, що це всі рідні люди. Як? Я не можу цього зрозуміти! Коли твоє рідне, це рідне, коли стільки ненависті", — розповіла Ані Лорак, розплакавшись .

Крім того, виконавиця вважає, що згодом перед нею вибачатимуться.

"Думаю, прийде той час, коли люди вибачатимуться, бо це несправедливо", — підсумувала вона.

Зазначимо, нещодавно концерт Ані Лорак скасували і у Краснодарі. Мер цього російського міста Євген Наумов заявляв, що співачка "визнавалася в любові до правлячої в Україні влади, яка воює проти нас". Сама Ані Лорак інформацію про допомогу ЗСУ спростувала.

Нагадаємо, в 2022 році Ані Лорак анонсувала концертний тур Німеччиною. При цьому Лорак оголосила себе "найтитулованішою співачкою України". Після протестів українців тур співачки Німеччиною та Чехією скасували.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua