• USD 40.5
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Аварійні відключення світла запроваджено у двох областях, - Укренерго

В Україні зберігається дефіцит потужності електроенергії через суттєве похолодання. На Одещині та Київщині застосовують аварійні відключення світла

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби "Укренерго", передає "ДС".

"Наявний обсяг виробленої електроенергії недостатній для покриття споживання у повному обсязі. Вироблена електроенергія розподіляється на забезпечення роботи енергетичної та критичної інфраструктури (водоканали, котельні, лікарні), а також на покриття потреб промисловості та населення.

Також в Україну здійснюється імпорт електроенергії. В Одеській, Київській областях та у Києві зберігаються мережеві обмеження", – зазначили у відомстві.

Внаслідок масштабної аварії на підстанції НЕК "Укренерго", в Одесі та прилеглих районах тривають аварійні відключення. Через мережеві обмеження аварійні відключення застосовуються також у Києві та у Київській області.

Зазначається, що внаслідок 13 ракетних та 15 дронових атак Росії на енергосистему України пошкоджені електростанції (генеруючі потужності) та високовольтна мережа.

Як писала "ДС", 3 лютого ремонтні бригади зуміли відновити деякі пошкоджені окупантами об'єкти, зокрема, — два блоки на теплових електростанціях підключено до роботи, а один виведено в аварійний ремонт.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua