• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Автор "95 кварталу" поїхав відпочивати з дівчиною в окупований Крим

Один з авторів "95 кварталу" Олександр Еллерт недавно відвідував, а можливо і досі знаходиться на відпочинку на території тимчасово окупованої Росією Автономної Республіки Крим

Реклама на dsnews.ua

Про це стало відомо з фотографій в Instagram його дівчини і партнера по шоу "Холостячка" Ксенії Мішиної, відомої також за серіалом "Кріпосна".

Хоча пара не вказує місце, де зроблені фотографії, на декількох, опублікованих 30 червня, чітко видно будівлю Шампанерії — розважального комплексу, який побудували вже після 2014 року між окупованими Балаклавою і Севастополем. Він розташований на виноградниках "Золотої балки" — одного з провідних виробників шампанського в Україні до російської агресії.

Підприємство, яке належало українському бізнесменові Петру Устенкові (був лідером Соцпартії після Олександра Мороза), кілька разів намагалися "націоналізувати" окупаційна влада, а потім його придбав російський бізнесмен Артем Зуєв. Його дружина, Сніжана Георгієва на гроші чоловіка і побудувала Шампанерію, в якій регулярно виступають тепер російські "зірки".

    Реклама на dsnews.ua