• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Багато водіїв пішли за власний рахунок або позвільнялися: перевізники розповіли про ситуацію з проїздом у маршрутках Києва

Столичні перевізники 5 квітня вивезли на маршрути до 80% наявного транспорту, але через відсутність достатньої кількості водіїв та напружену ситуацію із пасажирами, змушені протягом дня зменшувати кількість маршруток на лініях

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Ми спробували випустити максимальну кількість автобусів сьогодні. Це 70-80% від загальної кількості. Головна причина – відсутність водіїв. Багато з них просто відмовилися навідріз працювати у таких умовах, розуміючи, що спецперепустки будуть не у всіх пасажирів і що будуть траплятися конфліктні ситуації з людьми, із представниками патрульної поліції. Тому багато людей узяли відпустки за власний рахунок, деякі водії позвільнялися", — розказав він.

Також Мойсеєнко додав, що ситуація складається таким чином, що пасажири без спецперепусток не реагують на прохання водіїв не порушувати правила користування громадським траспортом та намагаються потрапити у маршрутку. Конфліктних ситуацій протягом дня було багато.

"Зараз продовжують машини зʼїжджати з ліній, тому що у понад 50% пасажирів не має перепусток, але їм треба будь-якою ціною потрапили у салон автобусів. Багато людей взагалі не реагують, а водії, чесно кажучи, втомилися щось їм пояснювати", — пояснив він.

Нагадаємо, раніше Мойсеєнко заявляв, що водії маршруток у Києві масово відмовляються виходити на роботу через запроваджений із 5 квітня локдаун і проїзд за спецперепустками.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua