• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Безщілинні натяжні стелі Art Decor: переваги безшовних конструкцій

Використання натяжних конструкцій для декорування стелі має величезну кількість беззаперечних переваг, які принесли їм величезну популярність серед українських споживачів. Існує лише один "мінус", що може порушувати ідеальну гармонію інтер’єру – місце з’єднання полотнищ ПВХ плівки, яке не завжди можна приховати

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

В такому випадку оптимальним вирішенням будуть безшовні натяжні стелі Арт Декор, які можна замовити в Києві, передає "ДС".

Безшовні натяжні конструкції: що особливого?

Сучасні технології оформлення інтер’єру дозволяють отримувати відмінний результат з досконалими естетичними та практичними показниками. Але по-справжньому революційний прорив стався, коли, наприкінці минулого сторіччя, на ринок будівельних технологій вийшли безшовні натяжні стелі. В якості основи такої стелі виробники запропонували синтетичну тканину, що має характеристики надзвичайно міцного трикотажного полотна.

Новітня тканина, за своїми гігієнічними та технічними показниками, повністю відповідає всім вимогам до будівельних матеріалів для ремонту житлових приміщень. Ширина такого полотнища – п’ять метрів, отже, хвилюватися про з’єднання полотен більше не потрібно. Для приміщення стандартних розмірів в цьому не має технологічної необхідності! Усього декілька годин монтажних робіт – і у вашій квартирі або офісі з’являється абсолютно бездоганна, гладенька та ідеально рівна стеля, про яку ви мріяли!

Переваги безщілинних натяжних стель

А тепер – докладніше про переваги безшовних натяжних стель.

  1. На відмінну від монтажу стелі з ПВХ-плівки, встановлення безшовної конструкції не потребує використання теплової пушки. На практиці це означає, що ви можете бути абсолютно спокійні за стан стінового покриття у щойно відремонтованому приміщенні.
  2. Базовий ремонт стелі теж не є обов’язковим, отже маємо можливість не витрачати зайвих коштів.
  3. Величезна кількість конструктивних та колористичних можливостей. На ринку величезний вибір тканини різних відтінків.
  4. Покращення звуко та теплоізоляційних показників – завдяки шару повітря між стелею та натяжною конструкцією.
  5. Можливість використання у приміщеннях без опалення – стелі з тканини стійкі до мінусових температур.

Залишається додати, що безщілинні стелі від ArtDecor мають тривалий термін експлуатації, практичні та чудово вписуються у всі відомі стилі дизайну інтер’єру.

    Реклама на dsnews.ua