• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Безсимптомні хворі COVID-19 не несуть загрози" — німецький вірусолог

Реклама на dsnews.ua

Директор Інституту вірусології та досліджень ВІЛ в Боннському університеті Хендрік Стрик заявляє, що коронавірус без симптомів не шкодять суспільству

Про це він сказав в інтерв'ю виданню Welt am Sonntag, передає "ДС".

"Оцінюючи ситуацію, ми не повинні обмежитися« чистим»кількістю інфекцій", — сказав Штрек.

Він апелює до того, що, незважаючи на значне зростання кількості нових випадків зараження коронавірусів, в Німеччині і Європі не спостерігається збільшення смертності. За його словами, з соціальної точки зору інфекція без симптомів не завжди шкідлива, адже чим більше людей заражаються і не мають симптомів, тим сильніше — принаймні на короткий час — у них імунітет, що не може сприяти поширенню пандемії.

"Ми не можемо дозволити життя зупинитися. Важливо відзначити, що ніхто — ні політики, ні вірусологи, ні епідеміологи — не знає єдино правильного способу боротьби з пандемією. Ми можемо тільки випробувати щось, і також повинні вміти робити помилки", — додав штрек.

Він переконаний, що під час другої хвилі пандемії стратегія боротьби з вірусом повинна бути трохи інший, зокрема, не треба вводити жорсткі карантинні обмеження, хоча гігієнічні норми і раніше будуть відігравати важливу роль.

Нагадаємо, за даними Worldometer, в світі зафіксовано 28 967 392 випадки коронавируса, зокрема 925 081 летальний, одужали 20 846 098 чоловік.

    Реклама на dsnews.ua