• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Блогерка, яка розгромила квартиру в Києві, після бана в Instagram погрожувала суїцидом та бажала "всім здохнути в муках" (ВІДЕО)

19-річна блогерка Марія Семенова, відома під ніком ttiisshhiinnaa, заявила, що її заблокували у соцмережі Instagram після розгрому орендованої квартири в Києві

Марія Семенова
Марія Семенова / Instagram.com/ttiisshhiinna/
Реклама на dsnews.ua

Відео від блогерки опублікував Telegram-канал "Київ оперативний", передає "ДС".

На відео присутня нецензурна лексика.

Так на відео Семенова нарікає, що вона не може жити без соцмережі. Дівчина погрожує вчинити самогубство, ображає поліцію та тих, хто скаржився на її профіль в Instagram. 

"Я реально "викинусь". Це — мій Instagram, навіщо ця поліція "зносить" мій Instagram, бл***. Якого х** мене банять, я втомилась постійно нервуватись", — сказала вона.

Дівчина також "будь-які гроші готова дати", "тільки, щоб повернули її "інсту"".

"Що я робитиму? Навіщо мені взагалі жити. Я піду і "викинусь" з чогось, я без "інсти" не можу. Прокидаюсь, а мене мама будить, каже Машо, тебе заблокували", — розповідає скандальна блогерка.

"А я їй бл***, ти д**а. Потім телефонує менеджер, каже, "Машо, заспокойся". Як так можна було. П***и, я ї***а вас всіх у рот, хто кинув скаргу.", — стала погрожувати вона.

Семенова також назвала тих, хто поскаржився на її профіль, "гнилью" та "тупими".

"Здохніть всі у муках, бл***", — підсумувала вона.

Зараз блогерка публікує дописи у резервному акаунті.

Нагадаємо, раніше Семенова у нетверезому вигляді розгромила орендовану квартиру у Києві і разом з другом нагрубила поліцейським. Також ЗМІ писали, що в Києві молодь орендує квартири, влаштовує там погроми і викладає в інтернет.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua