• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Бойовики "ДНР" спробували ввести до складу ТКГ судиму рецидивістку-алкоголіка

Реклама на dsnews.ua

Представники терористичної організації "ДНР" спробували ввести до складу Тристоронньої контактної групи по мирному врегулюванню на Донбасі під виглядом "експерта" жительку Донецька Майю Пирогову, яка була судима за афери та шахрайство

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook журналіст, представник Донбасу в ТКГ Денис Казанський, інформує "ДС".

Як відомо, раніше представники бойовиків заявили, що хочуть включити в переговори в ТКГ так званих "представників громадськості ЛДНР".

"Модератори ОБСЄ цим "представникам" слова не дають, але бойовики в своїх ЗМІ вже пишуть, що ці люди беруть участь в переговорах. Робиться це, як правило, з метою троллінгу і провокацій. Щоб завести переговори в безвихідь і звинуватити Україну в небажанні домовлятися", — зазначив Казанський.

Як виявилося, від Донецька до ТКГ намагаються протягнути раніше судиму рецидивістку Майю Пирогову, яка зараз працює на "міністерство пропаганди "ДНР".

До війни Пірогова проходила по ряду кримінальних справ за квартирні афери і підробку документів, полягала під варту, отримала в результаті умовний термін. У 2005 році вона була заарештована за звинуваченням у легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом. Статті 209 ч 3 і 205, ч 2 КК України. Кримінальну справу 05167-1-1-2005/001572 від 23.12.2005. 10.04.2007 засуджена Київським райсудом Донецька за статтями 358 ч 2, 28 ч 2, 358 ч 3, 70 ч 1, КК України 2001 р до обмеження волі на строк 2 роки. На підставі ст. 75, 76 КК України 2001 р, звільнена від відбування покарання з випробувальним терміном 2 роки.

"Статті Майї Пирогової — це фіктивне підприємництво, легалізація злочинних доходів, підробка та збут фіктивних печаток, документів і бланків. Словом, "представник громадськості ДНР" - це звичайна судима шахрайка, яка до війни в складі злочинного угруповання кидала на гроші довірливих донеччан. А після 2014 року приєдналася вже до іншої злочинного угруповання, оголосила себе "борцем з фашизмом" і т.п. Зараз шахрайка Пирогова працює телеведучою на телеканалах "ДНР", де пропагує ненависть до українців", — заявив Казанський.

Він також зазначив, що крім кримінального минулого Пирогова також відома своєю пристрастю до алкоголю.

"Відео з її пʼяними кривляннями викладали в інтернет її ж нинішні соратники і колеги, які Пирогову зневажають і ненавидять. Як думаєте, такого" парламентера "призводять на ТКГ, щоб реально отримати якийсь конструктив? Або просто для того, щоб довести ситуацію до повного фарсу? Хоча, може інших у них просто немає. Якщо вже "глава ДНР" шахрай з фінансової піраміди МММ, то що вже говорити про будь-яку дрібницю. Там суціль кримінальники", — уклав Казанський.

    Реклама на dsnews.ua