• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Бої на Донбасі: у Торецьку понад сто шахтарів застрягли під землею

У Торецьку Донецької області через бойові дії було знеструмлено підстанцію, внаслідок чого 115 співробітників двох шахт у Торецьку застрягли під землею

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, повідомляє "ДС".

"На магістральній лінії електропередач 330 кВ спрацював аварійний захист – знеструмлено Центральну електропідстанцію НЕК Укренерго в районі Торецька і, як наслідок, – населені пункти Бахмутського та Краматорського районів. Відновлювальні роботи вже розпочалися – тут необхідно буде ліквідувати близько двох десятків розривів проводів", — написав він.

Через відключення електрики припинено подачу води від Фільтрувальних станцій №1 та №2 Другого Донецького водопроводу – Краматорськ, Слов'янськ, Дружківка, Костянтинівка, Торецьк та прилеглі населені пункти опинилися без води.

Крім того, 115 торецьких гірників залишилися під землею: 112 на шахті "Центральній", 3 на шахті "Торецькій". Адміністрації вживають заходів для підняття шахтарів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua