• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Більше 50% лікарень вже отримали надбавки медикам, — Степанов

Реклама на dsnews.ua

Міністерство охорони здоров'я в Україні стверджує, що понад 50% лікарень в країні вже отримали грошові кошти для збільшення заробітних плат медикам

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 3 жовтня, передає "ДС".

"Що стосується доплат нашим медичним працівникам починаючи з вересня ... Виділення цих коштів відбувається згідно з укладеними договорами з Національною службою здоров'я України ... Станом на сьогоднішній ранок всі без винятку лікарні (вчора останні 34) подали свої заявки, і по ним всім зараз відбувається процес підписання договорів. Левова частка лікарень, тобто понад 50% з 1607-ми, вже отримали грошові кошти собі на рахунки", — зазначив Степанов.

Він зауважив, що за іншими договорами, за його дорученням, Національна служба здоров'я повинна "відпрацювати" протягом 3-4 жовтня для того, щоб "в понеділок, максимум у вівторок" всі медпрацівники отримали кошти, "щоб це питання було закрите".

Міністр підкреслив, що медики отримають в повному обсязі кошти відразу після підписання договорів не пізніше 6 жовтня.

"Хочу зауважити, що всі медичні установи, які в підпорядкуванні Міністерства охорони здоров'я, а це 101 установа, їм грошові кошти були перераховані ще 25 вересня", — додав урядовець.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов прокоментував стрімке зростання захворюваності COVID-19 в Україні, заявивши, що у нас такими темпами може не вистачити лікарів.

    Реклама на dsnews.ua