• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

"BROCARD завжди був і лишається українським", – заява компанії

Упродовж 14 місяців із початку повномасштабного вторгнення мережа BROCARD втратила 30 магазинів із 97. Причина — не лише військові дії, але й потужна інформаційна атака та блокування діяльності

Реклама на dsnews.ua

На офіційному сайті підприємства повідомляють, що станом на зараз правоохоронні органи не мають жодних претензій до мережі BROCARD, передає "ДС".

За останні місяці 2023 року ТОВ "Брокард-Україна" та ТОВ "Егзагон" виграли 34 судові справи, що зняло всі обмеження на повноцінне функціонування бізнесу.

У компанії стверджують, що для звинувачень не було жодних підстав: "мережа BROCARD завжди була й лишається українським підприємством і ніколи не вела господарської діяльності на території російської федерації".

У BROCARD переконані, що метою інформаційної атаки та адміністративного тиску була спроба витіснити з ринку найбільшу парфумерно-косметичну мережу. Підприємству вдалося зберегти робочі місця для 70% працівників – це майже 1300 осіб. В умовах кризи компанія продовжувала офіційно виплачувати заробітну платню. У 2022 році фонд оплати праці групи компаній склав близько 400 млн грн, а в першому кварталі 2023 року — близько 80 млн грн. Сума податків, сплачених до державного бюджету ТОВ "Брокард-Україна" та ТОВ "Егзагон" у 2022 році, — 673 млн грн (863,5 млн грн. в 2021 році). До кінця 2023 року в планах компанії сплата податків на більш ніж пів мільярда гривень.

Зазначається, що кінцевий бенефіціар холдингу французький бізнесмен Філіп Бенасін та співробітники "Брокард-Україна" активно працюють задля перемоги України. За 14 місяців компанія підтримала Збройні Сили України на більш ніж 67,4 млн грн. На стадії підписання меморандуми з Міністерством оборони щодо щомісячної підтримки кількох підрозділів (йдеться про певний відсоток від обороту компанії). Зараз 25 співробітників компанії захищають країну в лавах ЗСУ та ТРО. Також 5 млн грн спрямовано у фонд "Повернись живим" на військові комплекси для проєкту "Довгі руки ТРО". Частину прибутку від продажу кількох ароматів перераховують до благодійного фонду "Я буду твоїм тилом", про це повідомляють в "Брокард-Україна".

"Патріотизм — це не про гучні гасла. Не про "зраду", переслідування та цькування бізнесу. Патріотизм — це працювати, платити податки, берегти людей, допомагати й боротися із ворогом не словами, а справами. Хто виграє, якщо з ринку піде BROCARD? Хто утримуватиме колектив, годуватиме близько 3000 членів їхніх родин? Хто платитиме до пів мільярда гривень податків до бюджету? У компанії немає власного майна: магазини мережі — це оренда. Тож, крім зобов’язань перед співробітниками, партнерами і державою, у нас нема чого забрати, –коментують спроби інформаційного тиску на офіційному сайті мережі BROCARD. – Чи візьме на себе ці зобов’язання той, хто так сильно хоче зараз закрити компанію? Питання не риторичне. Над ним слід замислитися тим, хто активно намагається допомогти втопити великий та чесний бізнес".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua