• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Бутусов звернувся до МВС та СБУ з приводу сепаратизму та погроз Мураєва

Журналіст Юрій Бутусов звернувся до Служби безпеки України через сепаратистські заяви колишнього народного депутата, власника проросійського телеканалу "НАШ" Євгена Мураєва

Реклама на dsnews.ua

Також він звернувся до МВС з приводу погроз, що надійшли на його адресу з боку одіозного політика, інформує "ДС".

Як повідомлялося, між журналістом Юрієм Бутусовим і проросійським екснардепом, лідером партії "Наші" Євгеном Мураєвим відбувся конфлікт, який ледь не переріс у бійку. Інцидент стався у прямому ефірі програми "Народ проти з Наташею Влащенко" на телеканалі "Україна 24". Під час свого виступу Мураєв традиційно назвав російсько-українську війну "внутрішнім конфліктом", а також запропонував надати кожній області України так званий "особливий статус".

"Чому Мураєв відчуває себе настільки безкарним? Сподіваюсь, що насамперед керівництво України має дати політичну оцінку пропаганді Мураєва. Варіант тільки один — санкції на його телеканал "Наш" та на нього самого. Бо який може бути "особливий статус" усіх областей України? Це прямий заклик до сепаратизму. У нас не вибірковий підхід до зрадників, хіба не так?" — написав Бутусов на своїй сторінці у Facebook.

Він повідомив, що звертається до СБУ з проханням зʼясувати, "чи є заклик надати "особливий статус" областям України та інші заяви Мураєва на ефірі закликами до сепаратизму, і чи буде відповідати за законом російська агентура?"

"Звертаюсь до Міністерства внутрішніх справ. Мені погрожували. У присутності свідків. Вимагаю порушити справу щодо погроз журналісту, вилучити відеозаписи камер спостереження у знімальному павільйоні на вулиці Жилянська, 101-А, провести допит свідків, оприлюднити відео погроз Мураєва у кімнаті для гостей. Сподіваюсь, у нас працюють закони, які захищають громадян України", — написав Бутусов.

Окрім цього, він звернувся до парламентського Комітету зі свободи слова та Нацради з питань телебачення та радіомовлення "розглянути ганебні дії Мураєва" та надати оцінку, "чи припустимо під час війни вести таку ганебну російську пропаганду".

"Ми незалежна держава чи доданок РФ? Чи ганьбити Україну буде й надалі залишатися прибутковим бізнесом для таких мураєвих", — резюмував журналіст.

Реакції самого Мураєва на заяви і звернення Бутусова станом на 11.30 не надходило.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua