• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Carlsberg Ukraine публікує звіт зі сталого розвитку за 2019 рік

Реклама на dsnews.ua
Carlsberg Ukraine опублікувала щорічний звіт в рамках програми зі сталого розвитку "Мета 4 НУЛЯ: разом заради майбутнього"

Глобальна програма з питань сталого розвитку в Carlsberg Group почалась у 2017 році. Вона включає чотири основних мети: НУЛЬ вуглецевого сліду, НУЛЬ втрат води, НУЛЬ безвідповідального споживання і НУЛЬ нещасних випадків. Програма є частиною стратегії компанії і має чіткі цілі до 2022 і до 2030 року. Її розробили в партнерстві з провідними експертами, зокрема Вуглецевим фондом (Carbon Trust) і Фондом дикої природи (WWF). Програма відповідає Цілям сталого розвитку ООН.

Звіт включає результати розвитку Carlsberg Group та Carlsberg Ukraine, в тому числі соціальні, екологічні проекти за 2019 рік.

Кожен рік всі компанії Групи, які об'єднані єдиною програмою сталого розвитку, публікують нефінансові звіти.

Результати Carlsberg Ukraine у рамках програми за 2019 рік:

1) Фокус на упаковці - спосіб знизити викиди вуглецю. Упаковка з найнижчим показником вуглецю - оборотна скляна пляшка.

За результатами 2019 року в компанії повернули і повторно використовували 44% скляної тари.

2) Carlsberg Ukraine впроваджує рішення по водозбереженню на виробництвах. Вони вже дають результати: в 2019 році компанія досягла мети Групи до 2022 року. Зараз Carlsberg Ukraine використовує 2,45 г/гл для виготовлення пива, що випереджає мета встановлену Групою до 2022 року - 2,5 г/гол.

3) Carlsberg Ukraine розширює асортимент безалкогольної продукції, щоб споживач мав альтернативу вибору. У 2019 році портфель брендів безалкогольних компанії розширився на 4% в порівнянні з 2015 роком.4) НУЛЬ нещасних випадків
Захист життя і здоров'я співробітників і підрядників - пріоритет для компанії. Жоден результат не може бути прийнятим, крім 0 нещасних випадків. Компанія дає звіт про проведення навчань і заходів.

"Сенс існування нашої компанії - варити пиво для кращого сьогодні і завтра. В даному звіті ми розповідаємо, як втілювали це на ділі в 2019 році" - коментує Євген Шевченко, генеральний директор Carlsberg Ukraine.

Діяльність Carlsberg Ukraine у 2019 році була відзначена високим рівнем корпоративної стійкості. Carlsberg Ukraine увійшла в ТОП-5 кращих компаній України за результатами рейтингу Sustainable Ukraine.

Детальніше у звіті за посиланням https://online.flipbuilder.com/rlph/ualw/

* Біогаз - різновид біопалива - газ, який утворюється при мікробіологічному розкладанні метанової угрупованням біомаси або біовідходів (розкладання біомаси відбувається під впливом трьох видів бактерій), твердих та рідких органічних відходів.

***
Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group і одним з найбільших виробників пива в Україні. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. При цьому Львівська пивоварня - перша промислова пивоварня країни. У компанії працює більше 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр і безалкогольні напої таких торгових марок, як "Львівське", Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, "Арсенал", "Квас Тарас", Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детально можна ознайомитися на сайті https://carlsbergukraine.com/

    Реклама на dsnews.ua