• USD 39.5

ЧЄ-2016. Англія на останніх секундах вирвала перемогу у Уельсу

Матч двох британських команд завершився з рахунком 2:1 на користь родоначальників футболу

Поєдинок ледь не закінчився сенсаційною нічиєю, повідомляє "ДС".

На 42 хвилині нападник Уельсу Гарет Бейл відкрив рахунок, відправивши найкрасивіших гол у ворота англійців. Зрівняти шанси Англія змогла вже після перерви: Джеймі Варді буквально впритул розстріляв рамку на 56-й хвилині.

Подальші 35 хвилин перетворилися на справжній кошмар для англійців: затиснуті в своїй штрафній валлійці оборонялися вельми успішно.

І, як вже не вперше на цьому Чемпіонаті Європи, долю поєдинку вирішив гол, забитий за кілька секунд до фінального свистка.

Удача після блискавичної атаки посміхнулася Даніелю Старріджу, який, до речі, став асистентом і в першому гольовому епізоді.

У підсумку, в групі ситуація виглядає наступним чином:

Англія - 4 очки, різниця м'ячів 3-2
Словаччина - 3 очки, різниця 3-3
Уельс - 3 очки, різниця 3-3
Росія - 1 очко, різниця 2-3.

В останньому турі Росія зіграє з Уельсом, Англія зі Словаччиною. Поки що всі команди мають шанси на вихід в 1/4 фіналу.