• USD 39.2

Чемпіонат світу-2022: Україна обіграла Боснію та Герцеговину та вийшла у плей-офф (ВІДЕО)

У матчі 10-го туру відбіркового турніру Чемпіонату світу-2022 Україна обіграла збірну Боснії та Герцеговини з рахунком 2:0

Матч проходив на стадіоні "Білино поле" у місті Зениця, передає "ДС".

Матч розпочався з неналежної поведінки вболівальників господарів поля, які освистали наш гімн та намагалися прорватися до сектору українських уболівальників.

Перший тайм завершився із сухим рахунком. Українці "розпечатали" ворота господарів на 59-й хвилині. Олександр Зінченко зіграв на добивання після невдалого удару Андрія Ярмоленка.

Подвоїв перевагу нашої команди Артем Довбик на 79-й хвилині.

Таким чином, збірна України посіла друге місце у групі D та вийшла у стадію плей-офф Чемпіонату світу.

Нагадаємо, 12 жовтня у відбірному матчі ЧС-2022 Україна та Боснія та Герцеговина зіграли внічию 1:1. Матч проходив на "Арені Львів".

Редактор: Марія Чиренко