• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Чернівецькі тролейбусники поіменно записують тих, хто їх не любить (ФОТО)

Комунальне підприємство "Чернівецьке тролейбусне" управління створило таблицю, де перелічені їхні "хейтери" у соціальних мережах

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Так, у розділі "Наші хейтери, що допомагають нам стати кращими" на сайті управління є завантажена Excel-табличка з іменами та прізвищами і посиланнями на соцмережі людей, які критикують роботу комунального тролейбусного підприємства, передає "ДС".

"У цьому розділі висвітлюється актуальна інформація про основних хейтерів підприємства, які допомагають нам ставати кращими", – йдеться у дописі.

Загалом у переліку є 12 хейтерів тролейбусного депо. В табличці заведені не лише їхні прізвища та імена, але й псевдоніми. Також в окремих колонках є посилання на профілі в Facebook, скриншоти з соцмережі, скриншоти з критичними коментарями. Окрема колонка передбачена для "статусу хейтера", і деякі з користувачів позначені як "топові хейтери".

За повідомленням представниці Інституту масової інформації в Чернівецькій області Альони Чорної, раніше в цьому розділі також було написано, що така інформація була зібрана на основі системних негативних відгуків в соціальних мережах, які висвітлюють неправдиву і недостовірну інформацію. Однак після того, як на цей розділ звернули увагу представники ІМІ та місцеві журналісти, цей допис зник.

Водночас ІМІ зазначає, що в місцевих журналістів є проблема в комунікації з "Чернівецьким тролейбусним управлінням": їхні запити розглядаються тижнями, а відповідь на них не завжди надають.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua