• USD 41.4
  • EUR 45.3
  • GBP 53.8
Спецпроєкти

Чому імбирний чай такий корисний

Чай з імбиром відомий багатьом. Але не кожен знає, що окрім неперевершеного аромату та смаку, імбирний чай неймовірно корисний для здоров’я. Тож ті, хто прагнуть покращити своє самопочуття, із задоволенням додають його у свій щоденний раціон

Реклама на dsnews.ua

Імбирний чай: заспокійливий напій з надзвичайними перевагами

То які ж переваги імбирного чаю? Серед найвагоміших:

  1. Підтримання травлення. Однією з найвідоміших переваг імбирного чаю є його позитивний вплив на травну систему. Імбир містить активні сполуки, які стимулюють продукування травних ферментів, сприяючи ефективному травленню. Ці сполуки також здатні полегшити симптоми розладу травлення, здуття живота та газоутворення. Вживання імбирного чаю до або після прийому їжі може сприяти її безперешкодному проходженню через травний тракт, зменшуючи дискомфорт і сприяючи кращому засвоєнню поживних речовин.
  2. Захист від запалень. Імбир відомий своїми протизапальними властивостями. Регулярне вживання імбирного чаю може полегшити біль і поліпшити функцію суглобів, забезпечуючи полегшення тим, хто страждає від хронічних запальних захворювань.
  3. Посилення імунної системи. Імуностимулювальні властивості чаю концентрату з імбиру — ще одна вагома причина зробити його частиною свого щоденного раціону. Антиоксидантні та антимікробні властивості імбиру допомагають зміцнити імунну систему. Зігрівальний ефект чаю також сприяє потовиділенню, що допомагає скоротити тривалість застуди та грипу. Включення імбирного чаю до свого раціону, особливо в сезон застуди та грипу, може забезпечити додатковий рівень захисту від поширених захворювань.
  4. Полегшення нудоти. Ферменти, що містяться в імбирі, допомагають заспокоїти шлунок. Це зменшує відчуття нудоти без побічних ефектів, які часто асоціюються з фармацевтичними протиблювотними препаратами.
  5. Підтримання серцево-судинної системи. Регулярне вживання імбирного чаю може сприяти поліпшенню здоров’я серцево-судинної системи. Доведено, що імбир допомагає знизити кров’яний тиск, зменшити рівень холестерину та покращити кровообіг. Ці ефекти в сукупності можуть знизити ризик серцевих захворювань.

Але навіть попри всі численні переваги, самостійно готувати імбирний чай щодня досить складно. Тут вам на допомогу прийде рідкий чай в пакетиках від Yogoda.

Імбирний чай Yogoda від українського виробника GFS: користь із кожним ковтком

Чай імбирний Yogoda абсолютно натуральний. Він не містить барвників та консервантів, лише свіжий імбир, мед, лайм і трохи цукру. До напою додається імбир саме в подрібненому вигляді. Це дає змогу зберегти смак, бадьорий аромат і всі корисні властивості кореня імбиру. А натуральний мед і соковитий лайм не лише покращують смак напою, але й додатково насичують організм корисними вітамінами.

Оскільки це концентрат чаю, готувати його теж надзвичайно легко. Необхідно лише вилити вміст пакетика в склянку, додати 200 мл гарячої або холодної води, перемішати й почекати 2–3 хвилини, після чого ви отримаєте смачний вітамінний напій із великим вмістом корисних речовин.

Окрім імбирного, серед асортименту Yogoda є й інші натуральні чаї виробництва GFS, тож кожен знайде щось до смаку.

    Реклама на dsnews.ua