• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Давай, до побачення!" У Києві вивісили послання для Ситника (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

У Києві в ніч на вівторок, 15 грудня, з'явилися розтяжки з фотографією директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника і написом "Давай, до побачення"

Відповідне фото опублікувала Страна, передає "ДС".

Хто розмістив плакати проти Ситника — невідомо.

16 грудня закінчується тримісячний термін, який Конституційний суд дав на врегулювання ситуації навколо НАБУ і його директора.

Нагадаємо, Ситника в грудні 2019 року внесли до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Ситник потрапив до реєстру через незадекларований відпочинок у Рівненській області.

Рівненський апеляційний суд наклав на Артема Ситника штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. Ситник подав апеляцію на рішення українського суду про штраф до ЄСПЛ.

У серпні 2020 року Конституційний суд визнав неконституційним указ президента України про призначення у 2015 році Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро.

При цьому міністр юстиції Денис Малюська вважає, що питання призначення нового директора Національного антикорупційного бюро України поки неактуальне і з ним можна не поспішати.

    Реклама на dsnews.ua