• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Депутат міськради Тернополя висловився за депортацію темношкірих студентів з міста (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
Депутат Тернопільської міської ради Володимир Бобко заявив, що з міста треба депортувати темношкірих студентів, які вийшли на акцію пам'яті вбитого в США афроамериканця Джорджа Флойда

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Бобко, передає "ДС".

"... Я роблю висновок, що вони або ж розпалюють занепокоєння щоб під час заворушень винести товар з місцевих магазинів, як це зараз відбувається в США, або діють за вказівкою з-за кордону і втягують нашу державу в міжнародний скандал. Так чи інакше, я вимагаю у поліції і СБУ встановити всіх осіб, причетних до акції ... і депортувати їх за межі України. На дорогу вручити пакет з сухарями і по жовтому жилету кожному. На пам'ять", - написав він у соцмережі.

Також він забезпечив своє повідомлення ілюстрацією, на якій зображений невільничий ринок.

Так, студенти вийшли на центральну вулицю в 7 ранку вчора, 11 червня, з плакатами "Стоп расизму", "Ми всі однакові", а також "Життя чорних важливі".

Активістам влаштували фотосесію, а в соцмережах

висловили гіпотезу, що фотосесія в тмкое раніше час могла бути організованою для "картинки" і є провокацією.

У поліції ситуацію не коментують.

Нагадаємо, протести в США, які в деяких містах переросли в масові заворушення з погромами магазинів, спалахнули з-за смерті 25 травня 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда. Чоловік помер незабаром після затримання поліцією.

    Реклама на dsnews.ua