• USD 36.6
  • EUR 35.3
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

"ДНР" назвала ім'я нового "інвестора" проблемних підприємств

Рішенням проблем на підприємствах на підконтрольній терористам "ДНР" території займеться російський підприємець Євген Юрченко

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сепаратистському ресурсі бойовиків, який наводить дані адміністрації ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна, передає "ДС".

Юрченка назвали "великим інвестором із Росії із луганським корінням". Стверджується, що рішення про його залучення прийняв Пушилін.

"Насамперед, згідно з наявними домовленостями, Юрченко повинен вирішити проблему затримок зарплат. До кінця цього року всі борги, в тому числі юридичним особам, повинні бути ліквідовані", — наголошується в повідомленні.

У Пушиліна не уточнили, чи передали Юрченкові підприємства на підконтрольній "ЛНР" території. При цьому підкреслюється, що "гроші вже надійшли в республіки і почали видаватися працівникам".

Євген Юрченко — російський підприємець, колишній т.в.о. заступника губернатора Воронезької області (2018). Колишній генеральний директор російської держкомпанії "Связьинвест" (2009-2010), президент керуючої компанії "Фінансові активи" (2011-2016), з 2016 року — член ради директорів ПАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація". У 2020 році очолював Всеросійську федерацію легкої атлетики (ВФЛА), але пішов у відставку через чотири з половиною місяці.

Нагадаємо, раніше сьогодні ватажки "ДНР" і "ЛНР" заявили про зміну "інвестора" на найбільших промислових підприємствах, які в 2017 році були відібрані в українських власників і передані під управління компанії "Внешторгсервис".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua