• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

До лютого: польські перевізники продовжать блокувати український кордон

Координатори протесту польських перевізників, які блокують пункти пропуску з Україною, вирішили продовжити блокаду пункту пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на українсько-польському кордоні до 1 лютого 2024 року

Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив один з лідерів польських перевізників Рафал Меклер, передає "ДС".

"Ми подали ще одну заявку. Протест у Дорогуську продовжено до 1 лютого 2024 року. Прийнято без застережень", — написав він.

Меклер також анонсував розширення блокади на четвертий пункт пропуску "Медика-Шегіні" з 23 листопада, однак його блокуватимуть не перевізники, а

Варто зазначити, що один із найактивніших організаторів блокади Рафал Меклер є власником логістичної фірми Rafał Mekler TRANSPORT, яка возить вантажі в Білорусь та Росію. Також він є головою люблінського осередку ультраправої партії "Конфедерація", яка виступає за співпрацю з Росією, проти зближення Польщі та США, визнає російським Крим, та говорить про необхідність виходу Польщі із Європейського Союзу.

Як повідомляла "ДС", станом на 12 листопада на польсько-українському кордоні застрягли 2,5 тисячі вантажівок.

Польські перевізники відмовилися розблокувати кордон з Україною, зазначивши, що переговори з українськими чиновниками не досягли бажаного результату і не припинили, як стверджують перевізники "недобросовісну конкуренцію".

У середині листопада словацькі перевізники заявили, що готові доєднатися до польських в їхній блокаді вантажів через кордон України.

21 листопада на території Словаччини місцеві перевізники розпочали блокувати рух вантажівок через пункт пропуску "Вишнє-Нємецке".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua