• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

На польсько-українському кордоні застрягли 2,5 тисячі вантажівок, — Демченко

Більшість вантажівок знаходяться на напрямку пункту пропуску "Ягодин"- понад 50%, інші на пунктах пропуску "Рава-Руська" і "Краківець"

Страйк перевізників
Страйк перевізників
Реклама на dsnews.ua

У трьох пунктах пропуску, де рух блокують польські перевізники, на виїзд із Польщі в Україну очікують близько 2 500 вантажівок. Про це повідомив в телеефірі прессекретар Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, пише "ДС".

"Черга, яка створюється на території Польщі з вантажних транспортних засобів, які хочуть перетнути кордон в напрямку України, тільки росте. Станом на ранок сьогодні, це 2 500 вантажівок, які очікують на можливість перетину кордону, але їм рух ускладнюють польські перевізники", — сказав він.

За словами Демченка, більшість вантажівок знаходяться на напрямку пункту пропуску "Ягодин"- понад 50%, інші на пунктах пропуску "Рава-Руська" і "Краківець".

"На трьох напрямках рух ускладнений на більшості шляхах: як на в’їзд в Україну, так і на виїзд. Залишається лише єдиний напрямок, де більш-менш інтенсивно рухаються автівки на виїзд з України в Польщу, — це пункт пропуску "Краківець", — зазначив він.

Демченко висловив сподівання, що розблокувати пункти пропуску вдасться завдяки запланованій на 13 листопада зустрічі представників Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України з представниками польської влади та перевізниками.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua