• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Дочка судді Печерського суду образила українців і виступила за "російський Крим"

Дочка судді Печерського суду Крістіни Константіновой Настя матерно висловилася про українців через скандал з російським репером Бастой і закликала змиритися з російською окупацією Криму

Баста в Севастополі
Баста в Севастополі
Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор Громадської ради доброчесності Михайло Жернаков, опублікувавши відеозвернення Константинової, інформує "ДС".

"До речі, поки не пішла на пляж, хотіла висловитися щодо новинних подій, повʼязаних з одним з моїх улюблених виконавців, який приїхав до Києва. І я читаю в новинах, що йому доводять, розповідають, що Крим — наш, бігають, не дають людині відпочити, блін, в закладах якихось. Якийсь наше бидло українське … вгамуєтеся, бл*ть. те, що він артист і виступав в Криму, взагалі нічого, бл*ть, не означає. Він (Крим — "ДС") вже не наш. Змиріться вже, бл * ть. Про*бали", — каже донька судді.

"Кого нам слухати? Наше українське дер*мо слухати? Я не виводжу, у мене вуха вʼянуть від цього дер*ма. Alyona alyona цю слухати? Кого слухати? У нас одиниці… Дикуни просто, немає слів", — додала вона.

Жернаков стверджує, що дівчина на відео — донька судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової, яка під час Революції Гідності дозволяла зокрема, проводити обшуки в активістів Автомайдану. Сама ж Настя вчиться на третьому курсі юрфаку Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і теж може стати суддею.

Нагадаємо, в 2017 році Басте заборонили вʼїзд в Україну через відвідування окупованого Росією Криму. Відповідне обмеження діяло три роки. Крім того відомо, що Баста у військкомату в окупованому Севастополі пропагував призов до лав збройних сил Росії.

4 травня 2021 року в мережі опублікували відео перебування Басти в одному з ресторанів в центрі Києва. Автор відео вигукнув співакові "Крим — це Україна!". Після цього на нього накинулися охоронці росіянина.

На 25 і 26 червня концерти Басти заплановані в Києві в Stereo Plaza.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua