• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Небайдужі збирають гроші на доставку "кримнашиста" Басти, який приїхав до Києва, до СБУ

Активісти збирають гроші на винагороду тому, хто доставить російського музиканта Василя Вакуленка (репера Басту) до СБУ через те, що той незаконно відвідував окупований Крим, а зараз приїхав до Києва

Репер Баста
Репер Баста / РБК
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у дописі на Facebook-сторінці активіста Сергія Стерненка, передає "ДС".

Так, Стерненко нагадав, що раніше Вакуленко неодноразово гастролював в Криму і не визнавав, що порушував український закон. 

Активіст зазначив, що репер їздив на гастролі на окупований півострів, але термін дії заборони на вʼїзд в Україну вже закінчився.

Стерненко заявив, що про можливий приїзд Вакуленка була своєчасно проінформована Служба безпеки.

"Якщо маєте інформацію про місце зупинки та переміщення Басти, давайте знати. Гарантую анонімність та грошову винагороду", — написав Стерненко.

Пізніше активіст назвав суму зібраних коштів.

"Сумарно за інформацію про переміщення та перебування громадянина РФ Васілія Вакулєнка «Басти», який підтримує окупацію Криму та приїхав в Київ, небайдужі громадяни готові дати вже близько $1000. Боюсь, так Баста скоро вже сам себе закладе і поїде в СБУ добровільно", — іронічно написав він.

Репер Баста
Репер Баста

Стерненко додав фото, на якому видно, що Баста біля військкомату в окупованому Севастополі пропагував призов до лав збройних сил Росії.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua