• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Дружина президента УАФ Павелка провела Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Квітка України"

Цього року втретє відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики "Квітка України"

Реклама на dsnews.ua

Як інформує gazeta.ua, засновницею та організатором заходу вже третій рік поспіль є дружина президента УАФ Андрія Павелка — Катерина Павелко. Турнір пройшов у Києві 11-12 вересня, зауважила вона на своїй сторінці у Facebook.

 Участь у змаганнях взяли понад 450 дівчат з різних областей України. Їх виступи оцінювало журі на чолі із суддею національної категорії Ольгою Басарією.

 Серед гостей заходу була і президент Федерації гімнастики України Ірина Дерюгіна.

"Це були надзвичайно цікаві, продуктивні та насичені емоціями два дні. Підбиваючи підсумки, в першу чергу, хочу висловити вдячність за допомогу в організації та проведенні на найвищому рівні двох змагальних днів головній судді турніру — судді національної категорії Ользі Басарії, а також, усім спортсменкам, тренерам і суддям, які брали участь у змаганнях за професіоналізм, виконану роботу та достойні результати. …Дякую дорогій гості нашого турніру президенту Федерації гімнастики України Ірині Дерюгіній за увагу та особисту присутність", — написала Катерина Павелко.

  

Призерами турніру стали Вікторія Онопрієнко, перший номер національної збірної України з художньої гімнастики, також Дарʼя Овейчик. Дівчата отримали коштовні подарунки, зокрема, айфон та айпад. 

"Окремо хочу відмітити прекрасний виступ двох гімнасток, котрі стали моїми фаворитками цього разу — це Дарʼя Овейчик і Віка Онопрієнко.Браво, дівчата!", — привітала їх Павелко.

 

Нагадаємо, що в художній гімнастиці, а саме — в груповому багатоборстві на Олімпіаді в Токіо, Україна посіла 7 місце.

    Реклама на dsnews.ua