• USD 39.6
  • EUR 42.2
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Два золота, сім медалей і світовий рекорд: як проходить четвертий день Паралімпіади для України (ФОТО)

У четвертий день Паралімпіади-2020 в Токіо Україна завоювала ще сім медалей – дві золоті, дві срібні та три бронзові. Українська збірна наразі перебуває на 5 місці медального заліку

Дві золоті медалі вибороли Українські плавці Євген Богодайко і Максим Крипак, передає "ДС".

Богодайко прийшов першим на дистанції 100 метрів брасом з результатом в 1:20,13.

Євген Богодайко

Крипак переміг в дистанції 100 метрів вільним стилем і встановив новий світовий і паралімпійський рекорд. Він фінішував з результатом у 50,64. Спортсмен перевершив попереднє досягнення плавці з Бразилії 2010 року на 0,23 секунди.

Максим Крипак

Срібло країні приніс легкоатлет Роман Данилюк. Він виграв медаль в дисципліні штовхання ядра, клас — F12.

Дві бронзи вибороли представники України в настільному тенісі - Іван Май (чоловічий одиночний розряд, клас 9) і Максим Ніколенко (чоловічий одиночний розряд, клас 8).

Максим Ніколенко

Дві медалі вибороли також українські дзюдоїсти.

Бронзу серед чоловіків здобув Руфат Магомедов. У вирішальному поєдинку він переміг росіянина Васілія Кутуєва у категорії до 73 кг.

Серед жінок українка Ірина Гусєва претендувала на "золото", але програла фінальний поєдинок азербайджанці Ханім Гусейновій – і в підсумку здобула срібну нагороду.

Медальний залік

Наразі Україна перебуває на п'ятому місці командного заліку, маючи в активі 32 медалі: 7 золотих, 16 срібних, 9 бронзових. Випереджають нас лише Китай, Велика Британія, представники Російського паралімпійського комітету та США.

Редактор: Віктор Костенко