• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ексголова "парламенту ДНР" оголосив про створення "опозиційної" партії під місцеві вибори

Колишній голова "парламенту ДНР" Андрій Пургин оголосив про створення "Республіканської партії Донбасу" і намір отримати "офіційний юридичний статус" на підконтрольній бойовикам території

Андрій Пургін
Андрій Пургін
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав «Федеральному агентству новин», передає "ДС".

За словами Пургіна, який зараз перебуває в опозиції до чинного керівництва «ДНР», політична сила створюється під можливі «місцеві вибори» на підконтрольній «ДНР» і «ЛНР» територіях.

«Для всіх, хто живе на території "ДНР", не секрет, що на сьогодні в республіці триває інтенсивна підготовка до місцевих виборів. В які терміни планується їх проведення — навесні 2021 року або пізніше, — невідомо, але дуже велика ймовірність, що вони відбудуться в найближчий рік», — сказав він.

Після подій 2014 року терористи «ЛДНР» не створили так звані місцеві ради. Фактичне керування населеними пунктами зосереджено в руках місцевих «адміністрацій», «голів» яких призначає ватажок «ДНР».

Як повідомляла "ДС", раніше Центральна виборча комісія встановила неможливість проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

    Реклама на dsnews.ua