• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Ексдиректор Рівненської АЕС приховував десятки порушень на станції, - атомники

Співробітники Рівненської атомної станції заявляють, що колишній директор РАЕС Павло Павлишин покривав десятки порушень, які відбувалися на станції, а тепер проводить у місті-супутнику Вараші кампанію нібито на свою підтримку

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів слюсар РАЕС Василь Журба, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"На Рівненській АЕС є десятки порушень, і багато з них були приховані з ініціативи генерального директора", — сказав він.

Проте жителі Вараша бояться озвучувати своє реальне ставлення до того, що відбувається, оскільки, за словами Журби, Павлишин фактично "узурпував владу" на РАЕС і незадоволеним співробітникам доведеться "нести відповідальність" за сказане.

Журба зазначив, що у Вараші розпочалася активна кампанія на підтримку Павлишина. Відповідні заяви зробили місцеві депутати.

Проте, за словами співробітника РАЕС, у Вараші відбулося "зрощення" деяких місцевих кримінальних елементів, колишньої адміністрації Рівненської АЕС та правоохоронних органів. Він зазначив, що нерідко правоохоронці по закінченні кар'єри в органах правопорядку приходили на роботу на АЕС.

"Відсторонення генерального директора – обґрунтоване, законне. Іншого шляху припинити це свавілля немає", – підкреслив Василь Журба і закликав громадськість звернути увагу на події, що відбувалися на Рівненській АЕС.

Також Василь Журба звернувся до керівництва НАЕК "Енергоатом" із проханням провести службове розслідування за фактами приховування порушень у роботі Рівненської АЕС.

    Реклама на dsnews.ua