Євро-2020: Данія розгромила Уельс і вийшла до чвертьфіналу

Збірна Данії стала першим учасником чвертьфіналу Євро-2020, обігравши національну команду Уельсу з розгромним рахунком 0:4

Гравці збірної Данії святкують перемогу над Уельсом

Матч пройшов в Амстердамі, передає "ДС".

Рахунок відкрив датчанин Каспер Долберг, красиво пробивши обвідним ударом з-за меж штрафного. У другому таймі Долберг оформив дубль, підхопивши м'яч після невдалої спроби валлійців винести м'яч з власного штрафного.

Третій гол на рахунку Йоакіма Меле, який красивим фінтом обійшов суперника і після цього прицільно пробив повз голкіпера Уельсу.

Четвертий гол після перегляду VAR зарахували Мартіну Брейтуейту, який забив вже у доданий арбітром час.

У чвертьфіналі Данія зіграє з переможцем пари Нідерланди — Чехія.

Як писала "ДС", збірна Росії ганебно програла матч проти Данії і покинула Чемпіонат Європи з футболу, посівши останнє місце у своїй групі.

Редактор: Віктор Костенко