• EUR 42.5

Євро-2020: Іспанії не вдалося здобути першу перемогу на турнірі

Збірна Іспанії з футболу в матчі другого туру чемпіонату Європи несподівано втратила очки у протистоянні з національною командою Польщі — зустріч закінчилася з рахунком 1:1

Матч між збірними Іспанії та Польщі завершився "бойовою" нічиєю

Матч пройшов на стадіоні "Естадіо де-ла-Картуха" в Севільї, передає "ДС".

Команди активно розпочали зустріч. Іспанія з перших хвилин захопила ініціативу в матчі, впевнено контролюючи м'яч, комбінуючи на половині поля суперників.

У середині тайму проявив себе Жерар Морено. 29-річний нападник "Вільярреала" виконав феноменальний удар, на який відгукнувся Альваро Мората. Форвард "Ювентуса" вискочив з-за спини захисників на лінії воротарського і вдало підставив ногу. Спочатку рефері зафіксував офсайд, але після перегляду VAR зарахував взяття воріт.

Початок другого тайму шокував вболівальників збірної Іспанії. На 54-й хвилині Каміль Юзвяк зробив точний навіс до штрафної, де Роберт Левандовскі головою відправив м'яч точно під штангу — 1:1.

Пропущений гол підбадьорив підопічних Луїса Енріке і вони стали атакувати набагато небезпечніше. На 57-й хвилині Морено впав у штрафному майданчику поляків і італієць Даніеле Орсато, скориставшись переглядом відеоповтору, поставив пенальті. Однак Морено не зумів реалізувати 11-метровий, поціливши в штангу. Першим на добиванні був Морато, проте і він "вистрілив" вище воріт.

Решта поєдинку пройшла з перевагою іспанців, але гравці збірної Польщі зуміли відстояти нічию.

Нагадаємо, у першому турі чемпіонату Європи матч між збірними Іспанії та Швеції завершився "сухою" нічиєю — 0:0. При цьому збірна Словаччини несподівано обіграла національну команду Польщі з рахунком 2:1.

Редактор: Віктор Костенко