• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Фінансист пропонує поради українцям, як знайти фінансову свободу (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
Як українцеві здобути фінансову свободу. П'ять простих кроків. Поради від Едварда Дубинського, фінансиста з 20-річним досвідом

Зізнайтеся, коли грошей вистачає на покриття потреб, ніхто про них особливо не замислюється. Але коли прибуток різко скорочується, спадає розуміння: можна було багато чого змінити тоді, щоб зараз відчувати себе комфортно.

Пропоную вам 5 простих кроків, які ви можете зробити вже сьогодні, щоб створити фундамент для фінансової свободи.

  • 1. Контролювати витрати

Коли ви знаєте, скільки грошей і на що витрачаєте, починаєте більш зважено підходити до покупок. Плюс такий контроль допоможе вам виявити статті витрат, які забирають надто багато грошей. Ви зможете їх зменшити і направити гроші на щось більш важливе.

2. Відмовитися від кредитів

Якщо ви берете гроші в борг, значить ви живете не по кишені. Підрахуйте загальну суму кредитів і складіть графік їх погашення. Надалі, як би складно не було, намагайтеся не влазити в борги. Пам'ятайте: ви берете чужі гроші, а віддаєте свої.

3. Знайти нові джерела доходу

Крім основного, їх повинно бути мінімум 4. В ідеалі нові джерела повинні приносити гроші без вашої участі. Де знайти такі, якщо ви живете в знімній квартирі і всі ваші гроші - це зарплата? Розповім 28 квітня на семінарі в Києві.

4. Інвестувати

Це один із способів змусити гроші працювати. Є інструменти, які не вимагають величезних вкладень на старті. Важливо, щоб інвестиції були з мінімальними ризиками і максимальною прибутковістю.

5. Вчитися фінансів

Ні в школі, ні в інституті (навіть якщо ви фінансист), вас не вчили, як поводитися з особистими фінансами. Тому вам доводиться осягати цю науку самостійно. Методом проб і помилок. Іноді серйозних помилок, через яких ви втрачаєте гроші.

Розуміння фінансових законів сильно спрощує життя. Завдяки їм ви самі знаєте, що робити з грошима, як робити і навіщо. Ви легко відрізните шарлатанство від дійсно працюють інвестиційних інструментів, які приносять дохід.

Якщо вчитися фінансів, то тільки у практиків. Я Едвард Дубинський, запрошую вас 28 квітня на мій семінар у Києві.

Читайте програму і реєструйтеся на сайті: http://fintelect.com/kinvest/ Я поділюся знаннями, які почерпнув не з книг, а взяв з особистого 20-річного досвіду. Вони будуть корисні тим, хто хоче в умовах української економіки:

  • Грамотно розпоряджатися фінансами і створювати капітал;
  • Примножити накопичення за допомогою перевірених інвестиційних інструментів.

За цілий день безперервного навчання (8 годин) ви пропишете ваш особистий фінансовий план, як правильно почати діяти вже зараз, щоб через 5 років мати міцний фундамент фінансової свободи. Я покажу вам свій власний інвестиційний портфель і поясню, чому вибрав той чи інший інструмент.

Дізнатися більше про програму семінару і забронювати квиток можна тут. Вільних місць у залі залишається все менше. Встигніть! Зустрінемося 28 квітня в Києві.

    Реклама на dsnews.ua