• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Гіркін назвав найбільш вірогідну причину стягування військ РФ до кордону з Україною (ВІДЕО)

Кремль не хоче великої війни з Україною, але поставив за мету її налякати

Ігор Гіркін
Ігор Гіркін
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив колишній польовий командир бойовиків "ДНР" Ігор Гіркін в інтерв'ю російському YouTube-каналу «РОЙ ТВ», передає "ДС".

На думку Гіркіна, армія Росії вже не зможе здобути швидку перемогу над Україною, оскільки ЗСУ стали сильнішими за роки війни, а також отримали впливових союзників.

«У Кремлі це розуміють, і не хочуть великої війни. Вони її не хочуть 7 років. І сьогодні не хочуть менше, ніж учора, і ще менше, ніж позавчора», — підкреслив військовий злочинець.

За його словами, перекидання військ РФ до кордонів України і в анексований Крим — це всього лише демонстрація військової потужності в надії налякати Україну.

«Їм би рік простояти, та пів року протриматися. Вони бояться гострої кризи, яка буде в разі війни. Те, що можна було легко зробити в 14-му році, відносно легко в 15-му, з прийнятними втратами в 16-17-му, зараз буде надзвичайно важко. І у військовому, і особливо в політичному ... Удар Росії викличе надскандал», — сказав Гіркін.

Також він вважає, що Росія опинилася в патовій ситуації і гідного виходу для неї немає.

«З кожним місяцем економічна ситуація в РФ буде погіршуватися, витрати на війська будуть рости, а запал і готовність бити з кожним роком буде зменшуватися», — резюмував Гіркін.

Відзначимо, що приблизно те ж саме сказав члег ТКГ Сергій Гармаш. Він вважає, що президентові Росії Володимиру Путіну в Україні потрібна не велика, а "маленька переможна" війна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua