• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Ватажок "ДНР" назвав відкриття КПВВ "цинічним хайпом з боку Зеленського" (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін назвав відкриття Україною КПВВ на Донбасі "провокацією" і вважає, що це рішення не відповідає епідеміологічній ситуації

Відповідне відео опублікував Telegram-канал "Репортер Руденко", передає "ДС".

"Ми фіксуємо провокаційні дії з боку України. Одним з останніх є нібито відкриття всіх КПВВ на лінії зіткнення, що не відповідає нинішнім реаліям і не відповідає епідеміологічній ситуації України", — сказав Пушилін.

"Це цинічний хайп з боку Зеленського для того, щоби мати можливість поговорити з Німеччиною, для того, щоби знову спробувати перевернути з ніг на голову", — додав він.

Пушилін сказав, питання про КПВВ не було узгоджено в межах Тристоронньої контактної групи, тому "такі односторонні кроки можуть призвести до непоправних наслідків, нічого доброго з цього не вийде".

Нагадаємо, Україна заявила, що 10 листопада відкриває всі КПВВ : в Донецькій області — КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Марʼїнка", "Майорське"; на Луганщині — "Станиця Луганська", "Щастя" і "Золоте". Однак "ЛНР" сказала, що не відкриватиме зі свого боку нові КПВВ "Щастя" і "Золоте" 10 листопада. У свою чергу, "ДНР" сказала, що буде як і раніше відкривати "Оленівку" два дні на тиждень, а інші КПВВ залишить закритими.

    Реклама на dsnews.ua