• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ватажок "ЛНР" сказав, чи можливе пом'якшення правил перетину КПВВ

У нинішній епідситуації передумови до пом'якшення правил в'їзду в ОРЛО відсутні

Леонід Пасічник
Леонід Пасічник
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник, передає "ДС" із посиланням на сепаратистський ресурс бойовиків.

Він зазначив, що в міру зміни епідобстановкі можливі зміни в обмеженні на пересування, але поки що передумов для цього немає.

Пасічник додав, що запровадження обмежень на пересування в умовах загрози поширення коронавірусної інфекції нібито є міжнародно визнаною практикою.

"Саме тому з початком пандемії, зі стрімким поширенням COVID-19 на території України нами було запроваджено обмеження на перетин лінії розмежування біля Станиці Луганської. Ми передбачили можливість перетинати КПВВ за життєво важливими обставинами", — сказав терорист.

Крім того, ватажок бойовиків нагадав, що жителі підконтрольних Україні територій можуть відвідати ОРЛО "з метою здійснення лікування, навчання, необхідності догляду за близькими родичами, що проживають на території "ЛНР", у зв'язку з похованням родичів, а також із метою отримання грошової допомоги російськомовним населенням України".

Нагадаємо, бойовики відкривають "Оленівку" тільки по понеділках і п'ятницях. КПВВ "Станиця Луганська" пропускає людей щодня. Решта КПВВ не працюють. Ватажок "ДНР" Денис Пушилін 7 червня дав зрозуміти, що "ДНР" відкриє інші КПВВ ще дуже нескоро.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua