• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ватажок "ЛНР" заявив про готовність вести переговори з ОПЗЖ

Терористичне угрупування "ЛНР" готове до переговорів із проросійською партією "Опозиційна платформа — За життя", якщо це допоможе вирішити конфлікт на Донбасі

Леонід Пасічник
Леонід Пасічник
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив ватажок «ЛНР» Леонід Пасічник в інтерв'ю «РИА Новости», передає "ДС".

Однак, за його словами, контактів із так званими опозиційними політиками у нього не було, за винятком єдиної зустрічі з Віктором Медведчуком — головою політради партії ОПЗЖ.

«Це коли було питання про обмін військовополоненими, які перебували як на території України, так і на нашій території. Це був єдиний контакт. Більше у мене будь-яких контактів не було ні з якими опозиційними силами, ні з Віктором Медведчуком, ані з будь-якими іншими представниками», — сказав Пасічник.

За його словами, він готовий «розмовляти з ким завгодно», якщо це допоможе досягти миру.

«Якщо це абсолютно конкретні якісь обґрунтовані пропозиції, які несуть у собі раціональне зерно, реалізацію заходів або будь-які раціональні, дієві заходи, реалізація яких вела би до вирішення конфлікту на Донбасі мирним шляхом, я готовий розмовляти з ким завгодно. Якщо це, я ще раз повторюю, якимось чином допоможе припинити війну і зробить так, щоби не гинули жителі нашої республіки», — заявив Пасічник.

Він підкреслив, що готовий розмовляти хоч із президентом України Володимиром Зеленським, хоч із Медведчуком, хоч із представниками опозиції, якщо це будуть розмови, які приведуть до реального результату.

Відзначимо, що в кінці квітня про готовність вести переговори з представниками угруповань «ДНР» і «ЛНР» з парламентської трибуни заявив співголова ОПЗЖ Юрій Бойко.

Як повідомляла "ДС", раніше ватажки "ДНР" і "ЛНР" Денис Пушилін і Леонід Пасічник запропонували Зеленському приїхати до них на Донбас і поспілкуватися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua