• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гутцайт підрахував, скільки медалей Україна може привезти з Олімпіади в Токіо

Реклама на dsnews.ua

На думку міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, збірна України може отримати на наступних Олімпійських іграх 15-20 медалей

Про це Гутцайт розповів в інтервʼю "Сьогодні", передає "ДС".

Він зазначив, що відповідний аналіз проводили разом зі спеціалістами, експертною групою і Олімпійським комітетом. Експерти подивились, які результати показують спортсмени — приблизно 15-20 — протягом кількох років на чемпіонатах Європи і світу.

"Але треба розуміти, що на таких топових спортсменів, які вже перемагали на чемпіонатах світу і Європи, налаштовується увесь світ. Я завжди говорив та буду говорити, що наші молоді спортсмени, які їдуть на Олімпійські ігри, мають всі можливості виборювати медалі", — зазначив міністр.

"Мій перший раз на Олімпійських іграх – це 1992 рік. І ми з командою перемогли. Це приклад того, що багато досвідчених спортсменів програють Олімпійські ігри психологічно. Я вважаю, що молодим спортсменам буде психологічно легше брати участь і перемагати. Тому ми розраховуємо десь на 15-20 медалей", — додав він.

Як повідомляла "ДС", Олімпіаду в Токіо перенесли через пандемію коронавірусу. Остаточно дати її проведення ще не визначили.

    Реклама на dsnews.ua