• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Ходять і займаються х*йнею": Харків'янка образила учасників параду вишиванок (ВІДЕО)

У Харкові з нагоди Дня вишиванки пройшли масові святкування. Місцева жителька назвала учасників параду вишиванок "неосвіченими людьми" і порадила їм витрачати час на відновлення економіки

Скріншот
Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео зʼявилося в Telegram-каналі "Х**вий Харків", передає "ДС".

Під час святкувань до двох дівчат, які не були у національному вбранні, підійшов хлопець із мікрофоном і запитав, як вони ставляться до параду вишиванок.

"Це просто огидно. Я просто добре знаю історію цієї країни, і знаю про те, що гасло "Слава Україні – Героям Слава" – нацистське гасло", — зверхньо заявила одна з дівчат у чорних окулярах.

При цьому її подруга, що стояла поруч, засміялася.

На думку дівчини, учасники параду заробляють максимум 6 тисяч гривень на місяць. Вона зазначила, що учасники заходу "замість того, щоби піти працювати і якось відновлювати економіку країни, ходять і займаються х*йнею".

Після цього хлопець із мікрофоном поставив своє наступне запитання: "Так ви вважаєте цей парад парадом бидла?". На що харківʼянка відповіла, що частково так, "адже учасники параду неосвічені люди, яким нема чого робити".

Нагадаємо, у четвер, 20 травня, в Україні відзначали День вишиванки. Свято покликане зберегти традиції носіння національного одягу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua