• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Християнська місія "Нове Життя" стала переможцем Національної премії "Вибір Країни"

У цьому році експертна комісія визначила що згідно із результатами національної статистики і фінансових показників християнська місія "Нове Життя" зайняла ведуче місце

Реклама на dsnews.ua

"Ця премія грає для нас важливу роль і допомогає привернути більше уваги суспільства до роботи, якої присвячена наша місія. Кожна людина має право жити із впевненістю у наступному дні і ми прагнемо допомогти щоб вона ії отримала. Від усієї нашої команди я хочу подякувати всіх причетних до цієї винагороди за довіру до нас" — відмітив директор місії Федір Герасимов. 

Місію було засновано 10 років тому в м. Одесі і за цей час дякуючи волонтерській праці, тисячі людей що опинилися в тяжкому становищі серед яких є також люди із обмеженими можливостями та люди похилого віку, знайшли притулок і отримали шанс на повноцінне життя. 

Організація має чотири основні напрямки: проект "Допоможемо вижити", "Пункт зігріву", "Служба допомоги безхатнім людям", а також проект "Розділи хліб із голодним". Всього місія налічує 27 філіалів по всій території України.

Із початком морозів з 2015 року християнська місія "Нове Життя" розгортає стаціонарні пункти обігріву щоб допомогти усім хто опинився на вулиці в люту погоду. Такі пункти було розміщено в 3 містах України: Запоріжжі, Києві та Одесі. Люди отримують кваліфіковану медичну домогу, трьохразове харчування, а також можливість просто не вмерти від холоду на улиці.

"Служба допомоги безхатнім" це ще один напрямок роботи місії. Наші волонтери патрулюють вулиці у пошуках людей, які бажають почати нове життя і вирватися із капкану обставин, що склалися.

Проект "Розділи хліб із голодними" спрямований на надання допомоги незаможним і безхатнім у надбанні найнеобхідніших речей : їду і питво. Щодня наші волонтери роздають обіди у спеціалізованих пунктах в містах декількох областей України.

Проект "Пункти прийому і видачі гуманітарної допомоги" функціонує для незаможних і багатодітних сімей, для дітей-сиріт і дітей з неблагополучних сімей, забезпечуючи людей гуманітарною допомогою.

Нині ведеться активне будівництво будинку для дітей-сиріт і матері і дитини, яке розраховане на 50 осіб. Було виведено третій поверх, в даний момент проводяться покрівельні роботи. Також одночасно з цим здійснюється реконструкція притулку для інвалідів і літніх людей.

Метою місії є порятунок людей, що давно втратили сенс життя, не бачать і не знають куди їм рухатися далі і допомога в їх подальшої соціальної адаптації у суспільстві.

    Реклама на dsnews.ua