• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Хто така ця Арахамія? Соцмережі висміяли "ядерний шантаж" лідера "Слуги народу"

Голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія переконаний, що Україна могла б "шантажувати весь світ", якби зберегла ядерний потенціал і не підписала б Будапештський меморандум

Реклама на dsnews.ua

Неоднозначна заява лідера монобільшості в парламенті викликала бурхливу реакцію користувачів Facebook, інформує "ДС".

"Мені здається, що в той час потрібно було проявити наполегливість і хоча б інші документи (підписувати, — прим. "ДС"). Навіть якби не могли обслуговувати (ядерну зброю, – прим. "ДС"), ми могли б скоротитися, але все одно залишити ядерний потенціал. Ми могли б шантажувати весь світ, і нам би давали гроші на обслуговування, як зараз це відбувається в багатьох інших країнах, — сказав Арахамія в ефірі одного з телеканалів.

Дехто розкритикував "слугу" за його чергові недолугі спроби коментувати геополітичні питання, інші "вибухнули" іронічними жартами та дотепними фотожабами.

Дехто пригадав, що певний час Арахамія проживав в Росії та вже не вперше намагається посварити Україну з її західними партнерами:

Примітно, що заяву не сприйняли діячі абсолютно протилежних політичних таборів. При цьому у кожної зі сторін свої аргументи. Так, наприклад, "регіоналка" Олена Бондаренко побачила "психологію терориста". Вочевидь, Росія, яка без перестанку хизується своїм ядерним потенціалом, їй терористом не здається.

Не обійшлося й без фотожаб із Арахамією "у головній ролі".

Була серед них й явна алюзія на президента Володимира Зеленського і його "крилатий вислів" про "будемо всіх бомбити":

Нагадаємо, раніше соцмережі дотепними коментарями висміяли книгу колишньої прессекретарки Зеленського Юлії Мендель.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua