• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Ідіотський запит від "Гобліна" і помста за мельдоний в сечі

Експрес-аналіз суспільної реакції на топові теми сьогоднішнього дня
Реклама на dsnews.ua

"Ділова столиця" продовжує рубрику DIARIO SCRIPTUM (від латинських diario - щоденний і scriptum - текст) або скорочено D. Scriptum. Тут ми розповідаємо про реакцію суспільства на топові теми дня.

Російська блокада фур на кордоні

На тлі поминальних днів по загиблим Героям Небесної Сотні і спроби деяких приурочити до четвертої річниці найтрагічніших подій на Майдані власні піар-акції зайвий привід для роздратування українського сегменту Інтернету дала Росія своїми діями щодо блокування пропуску вантажівок з України на російську територію. З ранку на українському пункті пропуску "Гоптівка" в Харківській області накопичилося 120 фур нібито через поломки обладнання по той бік кордону. Подібні проблеми для великовантажного транспорту стали спостерігатися і в Сумській області на пунктах пропуску "Катеринівка" і "Бачівськ", так що можна було вже вести мову про навмисний саботаж з боку російських прикордонників. Втім, до вечора ті стали повільно відновлювати оформлення вантажних фур у себе в Нехотеевке, але нерви водіям неабияк пошарпали.

Ідіотський запит від "Гобліна"

Надходження в Херсонську облдержадміністрацію звернення від адвоката "влади" анексованого Росією українського Криму відверто шокувало українську блогосферу. Адже в ньому Аксьонов по кличці "Гоблін" разом з екс-прокуроршей "Няшею" та іншими константиновими зажадали інформацію та матеріали щодо припинення водопостачання з Північно-Кримського каналу на тимчасово окуповану територію півострова. Спочатку деякі блогери намагалися знайти якийсь хитрий підтекст у цьому примітивному запиті "доки?!", але, не знайшовши жодних раціональних пояснень, просто діагностували у "Гобліна" товаришами звичайний ідіотизм.

Українське "золото" на Олімпіаді

Ось вже другий день поспіль головна обговорювана новина в українському інформпросторі - для України перше "золото" на зимовій Олімпіаді в корейському Пхенчхані. Все, в принципі, викликає у цій епохальній події радість: і чудове відео з фінального виступу лижного акробата Олександра Абраменка, і те, що наша країна відразу ж увійшла в ТОП-20 олімпійських збірних, навіть випередивши "олімпійських атлетів з Росії" (ОАР), в активі яких досі немає жодної золотої медалі. Але була в цій бочці меду одна маленька ложка дьогтю. Абраменко, загорнувшись у синьо-жовтий прапор, навіщось поліз обніматися з бронзовим призером Іллею Буровим, виступаючим як раз за ОАР. Правда, в надлишку почуттів наш чемпіон повністю загорнув росіянина в українське полотнище, так що у Бурова на батьківщині також виникли питання.

Реклама на dsnews.ua

Новий допінг-скандал з ОАР

Інтернет-користувачі вже перестали чекати від приниженою на Олімпіаді ОАР чергового викриття з використанням допінгу, але скандал таки підкрався, причому не від лижників з біатлоністами, а звідки найменше чекали - від керлингиста Олександра Крушельницького. Після виграшу бронзи в дабл-міксті зі своєю дружиною Анастасією Бризгалової, у нього в аналізах знайшли старий-добрий мельдоний, який, за словами Крушельницького, йому підмішали. Але допінг-проба Б також дала позитивний результат, так що Крушельницький з Бризгалової незабаром попрощаються зі своїми бронзовими медалями та відбудуть з Пхенчхана з ганьбою. А Росії тепер загрожує посилення санкцій з боку МОК.

Помста за мельдоний в сечі

Всі нормальні люди приємно і радісно відгуляли Масляну, а от "за поребриком" знову відзначилися. У минулі рази там прославилися поїданням млинців прямо з лопати, а тепер, звичайно ж, всі думки з приводу олімпійського ганьби, що має свої "ватяні" рецидиви. Випадок в Пермі буквально "порвав" українські соцмережі - там спалили опудало з фотографією колишнього глави Московської антидопінгової лабораторії Григорія Родченкова і написом WADA (Всесвітнє антидопінгове агентство). Таким чином, звинувачують у допінг-скандалі не самих російських спортсменів та їх тренерів, які роками зловживали забороненими стимуляторами, а "зрадника" Родченкова, який зрадив самої святе - російську олімпійську сечу з містяться в ній мельдонием.

    Реклама на dsnews.ua