Підсумки 11-го дня Паралімпіади в Токіо: українці завоювали ще чотири медалі

Протягом одинадцятого змагального дня Паралімпіади-2020 спортсмени боролися за 45 комплектів нагород. Українці завоювали чотири з них

Паралімпіада-2020
Паралімпіада-2020 / Фото з відкритих джерел

Про це йдеться у повідомленні Суспільного, передає "ДС".

Підсумком змагального дня для України стали загалом 98 медалей. Саме з таким результатом українці підходять до заключних фіналів на Паралімпійських Іграх у Токіо.

У суботу "срібло" для України вибороли Ігор Цвєтов (біг на 200 метрів, клас — T35), Марина Манжула (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас — KL1), Оксана Ботурчук (біг на 200 метрів, клас — T12).

Крім того, "бронзу" виборов українець Василь Ковальчук (стрільба з пневматичної гвинтівки, мікст, 50 метрів, клас SH2).

У передостанній день змагань Україна втратила пʼяте місце у медальному заліку. Українських паралімпійців випередили спортсмени із Нідерландів, які за підсумками змагального дня здобули дві золоті нагороди.

Україна на даний момент перебуває на шостому місці. Очолюють медальний залік спортсмени з Китаю, які достроково здобули перемогу в ньому — у них в доробку 200 нагород, 93 з яких золоті.

Редактор: Віктор Костенко