• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

До Азербайджану депортували родича "злодія в законі", який потрапив під санкції РНБО

10 листопада з України до Азербайджану депортували кримінального авторитета, який входить до сімейного оточення одного зі "злодіїв у законі"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції, повідомляє "ДС".

"33-річний громадянин Азербайджанської Республіки потрапив під санкції, запроваджені до суб’єктів підвищеного злочинного впливу рішенням Ради Національної безпеки та оборони України. У зв’язку з чим, його було примусового повернуто до країни походження та на три роки заборонений в’їзд на територію країни", — розповіли у МВС.

За даними міністерства, чоловік контролював діяльність "спеціалізованих" етнічних злочинних груп на майнових злочинах, зокрема вимаганнях.

На початку листопада, попри заборону, "кримінальний авторитет" незаконно потрапив до України. Як тільки-но про цей факт стало відомо співробітникам управління стратегічних розслідувань в місті Києві Нацполіції, встановили його місце знаходження та провели заходи для його примусового повернення.

Нагадаємо, у рішенні Ради національної безпеки і оборони, яке стосувалося санкцій щодо кримінальних авторитетів і злодіїв у законі, було допущено помилок щодо 108 осіб.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua