• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Кабмін скасував поділ на "зони", повернувши загальнодержавний карантин

Реклама на dsnews.ua

Кабмін затвердив пропозицію МОЗ щодо посилення карантину на всій території України

Відповідає рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, 11 листопада, передає "ДС".

Так, в Україні забороняються масові заходи за участю більше 20 людей, заповненість більше 50% місць в театрах і кінотеатрах, громадському транспорті. Заборона дискотек, закладів харчування з організацією дозвілля, роботу після 22:00 до 7:00 ресторанів і кафе; планових госпіталізацій.

Під забороною — перевезення пасажирів громадським транспортом на міських, приміських, внутрішньообласних, міжобласних маршрутах у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу.

Заборонено роботу після 22 до 7:00 кафе і ресторанів, крім адресної доставки та замовлення на винос.

Розміщення відвідувачів в закладах громадського харчування можливо лише на відстані менше 2 метрів між місцями для сидіння за сусідніми столиками і більше 4 людей за столом без урахування дітей у віці до 18 років.

Крім того, відвідувачі повинні заходити в заклад і пересуватися по ньому з одягненими засобами індивідуального захисту, які прикривають рот і ніс.

Також вводиться час для пенсіонерів. Він буде діяти з 10:00 до 12:00 на об'єктах торгівлі, в органах влади в інших установах

Нагадаємо, в середу, 11 листопада, в Україні ввели посилений карантин вихідного дня з 14 по 30 листопада. Нові обмеження почнуть діяти з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

    Реклама на dsnews.ua