• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Як вчитимуться школярі в "червоній" зоні: Подробиці

Реклама на dsnews.ua

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначив, що в школах в "червоній" зоні епідемічної небезпеки навчання буде проводитися в онлайн-режимі, а також наголосив на необхідності дотримання протиепідемічних правил, що дозволить вчасно займатися профілактикою поширення коронавірусної хвороби

Про це Ляшко повідомив під час серпневої конференції 2020: «Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021», передає "ДС" з посиланням на "УНІАН".

«Я думаю, що якщо ми всі будемо разом дотримуватися протиепідемічних правил, зазначених в наших рекомендаціях, це дозволить нам своєчасно якісно займатися профілактикою поширення коронавірусної хвороби, почати освітній сезон і закінчити його так, як ми це припускаємо — у звичайній офлайн формі», — зазначив Ляшко.

Однак, за його словами, школи в «червоній» зоні працюватимуть інакше.

«У той же час, ми розуміємо, що якщо будуть деякі школи в «червоній»зоні, то буде введено онлайн навчання саме на той період, поки регіон буде перебувати в« червоній»зоні», — додав головний санлікар України.

Нагадаємо, станом на ранок 18 серпня в Україні зафіксовано 1616 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 152 випадки більше, ніж напередодні.

    Реклама на dsnews.ua