• USD 40.4
 • EUR 43.5
 • GBP 51.6
Спецпроєкти

Як грати в покер онлайн та практикувати свої навички?

Перед гравцем, який віддає перевагу покеру онлайн, постають різні питання про вибір майданчика. Комп'ютерна гра пропонує привабливі бонуси, різновиди турнірів та лімітів у кеші. Можна почати робити ставки в будь-якій кімнаті, але в цьому випадку є шанс згаяти переваги. Оператори використовують тимчасові акції та змінюють умови для реєстрації новачків. Щоб краще орієнтуватися в тонкощах вибору, варто розглянути цю тему

Реклама на dsnews.ua

Як вибрати рум

Основне завдання покериста — розглянути пропозиції на різних майданчиках і зрозуміти, де є максимально найкращі умови для реалізації його переваг. У цьому випадку користувач ефективно застосує свої навички та виграє більше грошей.

Пошук зазвичай починають із найпопулярніших кімнат. Причини такі:

 • Клієнтів приваблює надійність та чесність оператора. Великий пул є доказом відсутності обману.
 • Високий рівень обслуговування. Софт працює без збоїв, виграші віддають швидко.
 • Великий вибір форматів, дисциплін.
 • Багато заохочувальних акцій.

Перелічені та додаткові характеристики слід вивчити докладно та виділити переваги. В окремих вікнах браузера вивчають параметри п'яти-шести операторів та знаходять найкращий під свої потреби. Досвідчені гриндери тестують декілька майданчиків. Це дозволяє мати у резерві варіанти у разі запуску акцій. Якщо в кімнаті вже створено обліковий запис, то залишиться просто виконати вимоги події. Більше виграють там, де вигідніші умови.

Як і де розпочати гру

Визначившись з операторами, створюють облікові записи на їхніх сайтах. Слід суворо дотримуватись правил, щоб не створювати додаткових проблем. Конкурентна боротьба змушує власників румов пропонувати привітальні пакети бонусів, але лише один раз. Якщо новачок створить кілька акаунтів для отримання більшої кількості фішок, то отримає бан і втратить вкладені кошти.

Досвідчені гравці шукають слабших суперників, турніри з більшими гарантіями. Якщо дозволяє користувальницька угода, можна підключати трекери та інший допоміжний софт. Такий підхід дає значну перевагу над опонентами, але потребує відповідних навичок.

Початківцям краще включатися в серйозну гру в покер онлайн поступово. Для цього підходять безкоштовні фріроли, мікроліміти у кеші. Якщо виходить формувати банкролл з допомогою виграшів, розумно переходити більш високі ставки.

В інтернеті доступні десятки добрих румов. Покеристи орієнтуються на репутацію мережі або інформацію про конкретний майданчик. Важливо знайти те, що знайоме чи допоможе легко стартувати у грі.

Де знайти точну інформацію

Цілком умови публікуються на офіційних сайтах покерних кімнат. Мінусом стає зацікавленість менеджерів у перебільшенні переваг та маскування недоліків. Крім того, на перегляд сторінок йде час.

Серед порталів, що публікують достовірні огляди десятків румов, вирізняється poker.ru. Тут на користувачів чекає різнопланова інформація в рейтингах, складених за ознаками:

 • Найкращі у списках.
 • на рублі.
 • З мінімальними депозитами.
 • Нові.
 • З високим трафіком.
 • Слабке поле.

Крім того, є рубрика із відгуками реальних гравців. Це дозволяє дізнатися репутацію оператора без відвідування сайтів-відгуків. Розділ складено в такий спосіб, що з автором відгуку можна розпочати дискусію.

В інших розділах меню знаходяться пости про статус покеру в різних країнах, навчальних матеріалах для новачків, цікаві новини, анонси турнірів та акцій.

  Реклама на dsnews.ua